Блог Tutor Service

ЗНО з англійської: як підвищити бал

ЗНО
Якщо ви випускник, вас точно не оминула навколишня лихорадка щодо важливості фінальних тестів. Якщо ж ви батьки випускника, можливо, лихорадка дісталася спочатку до вас. В обох випадках зрозуміло, що іспити це надважливо, зайвий раз наголошувати не варто. Але потрібно нагадати собі, що високі бали отримують впевнені і спокійні. Звичайно, це не так просто, коли на одне дієслово кілька форм минулого часу, а той самий «Use of English» взагалі не дається. Ми з репетиторами Tutor Service підготували кілька порад, як утримувати потрібні англійські слова в голові і не сидіти 40 хвилин над листом другу. 

Успіх безпосередньо залежить від навичок роботи з завданнями і хорошим знанням мови. Однією з класичних проблем є невміння розпізнавати ключові слова і фрази. Часто учень зациклюється на одній лексиці і намагається завчити якомога більше слів. Але під час тесту близько 5-10% слів в завданні можуть виявитися невідомими. В такому випадку краще за все зосередитися на тих словах, які знайомі і зрозуміти сенс всього речення, а не перекладати кожне слово окремо. Пам’ятайте про синоніми, вони вас врятують і на письмовій частині, і під час «Use of English».

Також в курсі підготовки до ЗНО ми використовуємо принцип збалансованості. Тренування обов'язково повинно бути комплексним. Неможливо навчитися писати есе, не маючи гарного словникового запасу або не знаючи граматики. Чергування вправ – ключ до успіху. На заняттях в Tutor Service репетитор допоможе логічно побудувати уроки і зробити їх ефективними. До того ж будь-яка підготовка вимагає системності. Прочитати текст, потім потренувати граматику і прослухати подкаст – ідеальна схема підготовки. 

Не зайвим буде довідатися про особливості підготовки в поточному році. Не забувайте, що Міністерство освіти не робить тести ідентичними. Можна відвідати сайт з затвердженим планом ЗНО і почати повторювати вивчений матеріал. На офіційному сайті доступна велика безкоштовна база тестів, які вже складали учні в 2009-2021 роках. До речі наші викладачі практикують виконання тестів разом з учнем, щоб відразу слідкувати за помилками. Вчасні коментарі і справді можуть бути дієвими.

1 раз в тиждень, але 4 години – це не те. Краще займатися невеликими порціями, але з регулярністю. Таким чином ви пропрацюєте слабкі місця і остаточно знищите всі сумнівні моменти. А якщо відчуваєте, що важко себе змусити, спробуйте курси підготовки до ЗНО і ДПА в Tutor Service. Наші викладачі застосовують власні методики, з якими вас чекатиме стовідсотковий результат. З репетитором можна скласти тест, щоб зрозуміти реальну атмосферу на іспиті, а потім проаналізувати роботу. З такими техніками ви не будете відчувати себе дискомфортно на ЗНО і натренуєтесь на типових прикладах. Головне не хвилюватися і знати, що все вийде.