Новини Tutor Service

Уряд затвердив міжнародний науковий конкурс

Кабінет Міністрів затвердив Положення про міжнародний конкурс наукових, науково-технічних розробок та інноваційних проектів «МІСТ ПАТОНА. PATON BRIDGE». Конкурс уперше буде проведено у 2022 році. Передбачається, що він стане щорічним. За інформацією МОН, метою конкурсу є створення сприятливих умов для залучення молоді до наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Конкурс проводитиметься за 7 сферами: цифрова економіка та суспільство; ресурсоефективна економіка та «зелене» зростання; біоекономіка, природні ресурси; здоров'я нації; передові індустріальні технології; культура, креативність, інклюзивне суспільство; безпека та оборона. Учасники зможуть отримати підтримку для подальшого розвитку проектів, знайти інвесторів, запровадити технології та розробки у реальному секторі економіки. 

Для переможців передбачено грошову винагороду: 1 місце – 100 тисяч доларів; 2 місце – 50 тисяч доларів; 3 місце – 25 тисяч доларів; премії імені видатних вітчизняних учених за 7 зазначеними вище сферами – по 10 тисяч доларів.