Новини Tutor Service

Відсоток хворих на Covid-19 дітей найвищий за весь час

Відсоток випадків хвороби COVID-19 серед дітей та випадків госпіталізації дітей досяг найвищих значень за весь час пандемії. Також у НАН зазначають, що частка госпіталізованих серед випадків хвороби у віковій категорії 0-9 років перевищила відповідну частину у категорії 60-69 років.

Вже досягнуто рекорду кількості позитивних ПЛР тестів на добу (майже 36 тисяч), перевищено минулий максимум позитивності тестів, 12 регіонів оновили минулі рекорди нових випадків. «З огляду на досвід інших країн слід очікувати досягнення пікових значень через 1-3 тижні. У будь-якому випадку протягом наступних днів на нас чекає оновлення рекордів захворюваності. Заповненість лікарень зросла до 31%, хоча рівень смертності через COVID-19 поки що продовжує незначне зниження», – йдеться у доповіді.

У зв'язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на СOVID-19 Міністерство освіти рекомендує ввести для учнів 5–11 класів, а також студентів, які отримують вищу, передову, професійну освіту, дистанційне навчання.