Новини Tutor Service

Рішення про ДПА ухвалять найближчим часом

Питання проведення державної підсумкової атестації в 2022 році буде вирішено під час засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій вже найближчим часом. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
За його словами, рішення про проведення ДПА має ґрунтуватися на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ.

«Спільно з Комітетом із питань освіти, науки та інновацій ми шукаємо рішення щодо проведення державної підсумкової атестації у 2021/2022 навчальному році. Відстежуємо, зокрема, показники захворюваності на COVID-19 у різних областях», – зазначає міністр.
Водночас він наголосив, закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2022 році.
Також Шкарлет нагадав, що, враховуючи ситуацію з поширення коронавірусу та з метою мінімізації ризиків для здоров’я учасників освітнього процесу, попередні два роки Верховна Рада України ухвалювала рішення про звільнення від ДПА учнів 11 класів.