Новини Tutor Service

В Україні оновлюють підхід до воєнного виховання

Міністерство внутрішніх справ та Міністерство освіти і науки мають намір виробити комплексний підхід до військово-патріотичного виховання у державі. За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, з 1 січня набув чинності закон «Про основи національного спротиву», який передбачає, що у навчальних закладах мають бути створені відповідні курси, які сформують базові військові навички та багато іншого.

«Тому нам потрібно об'єднати та скоординувати зусилля для того, щоб механізм військово-патріотичного виховання справді працював», - зазначив Монастирський.

У свою чергу міністр освіти та науки Сергій Шкарлет зазначив, що у навчальних закладах вже існує низка ініціатив військово-патріотичного виховання, які реалізуються спільно з МВС, Міноборони та Мінветеранів. Проте всі вони вимагають систематизації. У МВС нагадали, що в Україні з 1 січня набули чинності положення закону «Про основи національного спротиву», ухваленого минулого року. Закон передбачає можливість створювати добровольчі формування територіальних громад.