Новини Tutor Service

Штучний інтелект допоможе дітям із вибором професії

В Україні запустили інноваційну систему профорієнтації, де за допомогою штучного інтелекту школярі матимуть змогу сформувати свій «Паспорт здібностей учня». У «Паспорті» будуть відзначені провідні типи особистості та інтелекту, а також перелік професій, у яких учень може досягти успіху.

У ході заходу спікери прес-конференції розповіли, що проект «Вибери професію своєї мрії» – це 5 кроків до успіху школяра, які передбачають профорієнтаційне тестування, консультацію з кар'єрними радниками за допомогою технології «провернутого колл-центру» та ознайомлення з трендами ринку праці та практичними порадами, як складати резюме, підготуватися до співбесіди за допомогою мультимедійних курсів у міжнародному форматі SCORM. Також його складовими є онлайн-екскурсії на провідні підприємства України та можливість детально ознайомитись з топ-100 професіями у форматі мультимедійних курсів.

Крім того, в рамках проекту працює Школа кар'єрного консультанта, в якій вчителі та шкільні психологи навчатимуться основам кар'єрного консультування. Таким чином, в Україні створюватиметься мережа професійних спеціалістів із профорієнтації.