Новини Tutor Service

В Україні запустили платформу для науки та бізнесу

Міністерство освіти повідомило про запуск платформи «Наука та бізнес», яка стане онлайн-майданчиком для ефективної взаємодії бізнесменів та науковців. Метою створеного ресурсу є надання можливість бізнесу отримати науковий результат, а вченим – реалізувати власний потенціал і комерціалізувати результати наукового пошуку.
За словами заступника міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артура Селецького, такі нові інструменти співпраці створюються для того, щоб стимулювати розвиток наукового потенціалу та економіки країни.

«Відтепер представники бізнесу, науковці та інноватори мають змогу взаємодіяти за допомогою сучасного інструменту – платформи «Наука та бізнес». Такий майданчик дозволить економити час для пошуку необхідних рішень і задач, стимулювати та вдосконалювати співпрацю, а також покращувати ефективність наукових досліджень і приносити практичні результати», – зазначив Артур Селецький.

Очікується, що новостворена платформа допоможе науковцям презентувати бізнесу свій науковий продукт або інноваційну розробку, а бізнесу знайти партнерів для виконання спільних проєктів та замовити науково-технічну експертизу.